سایفرسوییت آروان‌کلاد

پس از اضافه شدن امکان مدیریت Cache به پنل محصول فضای ابری آروان (Object Storage)، حالا این امکان فراهم شده است تا کاربران فضای ابری بیش از پیش از مزایای شبکه توزیع محتوا (CDN) بهره‌مند شوند.

در حال حاضر مشتریان فضای ابری آروان علاوه‌بر مدیریت Cache می‌توانند از قابلیت‌های شتاب‌دهی و بهینه‌سازی تصاویر هم در پنل این محصول استفاده کنند.

از امکانات جدیدی که با یکپارچگی فضای ابری و شبکه توزیع محتوا ابر آروان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فایروال
  • بهینه‌سازی CSS و JavaScript
  • افزایش سرعت
  • گزارش تحلیل ترافیک
  • گزارش موقعیت جغرافیایی

قابلیت شتاب‌دهی فضای ابری در بسته‌های رشد، حرفه‌ای و سازمانی و قابلیت افزایش سرعت در بسته‌های حرفه‌ای و سازمانی در دسترس مشتریان قرار دارد.

مشتریان به کمک فایروال می‌توان برای صندوقچه‌های خود قوانین مختلف تامین کنند تا امنیت فایل‌هایشان در فضای ابری آروان بهبود یابد.

هم‌چنین این امکان در اختیار مشتریان قرار گرفته است تا فایل‌های CSS و JS وب‌سایت‌شان به‌شکل خودکار فشرده‌ ‌شود و با حذف فضاهای خالی و کامنت‌ها حجم آن‌ها به کم‌ترین میزان برسد. فشرده‌سازی و تغییر اندازه‌ی تصاویر، به افزایش سرعت لود فایل‌های تصویری کمک می‌کند.

از دیگر امکانات CDN که به فضای ابری آروان اضافه شده است می‌توان به دریافت گزارش‌های متنوع اشاره کرد. این بخش به مشتریان کمک می‌کند معیارهای ترافیکی و درخواست‌های صندوقچه‌شان را بررسی و تحلیل کنند.

برای استفاده از قابلیت‌های شتاب‌دهی در فضای ابری آروان، پس از ورود به حساب کاربری‌تان، به پنل فضای ابری و بخش صندوقچه‌ها رفته و صندوقچه‌ای که می‌خواهید شتاب‌دهی برایش فعال شود را باز کنید. از تب بالای صفحه‌، شتاب‌دهی را انتخاب و روی «فعال‌سازی شتاب‌دهی» کلیک کنید.

برای اطلاعات بیش‌تر صفحه‌ی شتاب‌دهی فضای ابری آروان را مطالعه کنید.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *