سایفرسوییت آروان‌کلاد

ابر آروان در تفاهم‌نامه‌ای با سازمان فناوری اطلاعات، به مدت شش ماه سرویس‌های ابری را به رایگان و در شش ماهه دوم با پنجاه‌درصد تخفیف در اختیار ۳۰۰ استارت‌آپ در سراسر کشور قرار می‌دهد.

این خدمات از راه سامانه‌ی «ایران نوآفرین» و با تایید سازمان فناوری اطلاعات عرضه خواهد شد و شامل دو محصول شبکه‌ی توزیع محتوا یا CDN و امنیت ابری آروان است.

براساس این تفاهم‌نامه استفاده از این دو محصول ابر آروان به‌مدت ۶ ماه به‌ رایگان تا سقف ۱۲۰میلیون ریال برای هر متقاضی و در شش ماهه دوم با ۵۰درصد تخفیف تا سقف ۸۰میلیون ریال تعریف شده است.

ابر آروان با هدف «حمایت از نسل بعدی استارت‌آپ‌ها» مجموعه اقدامات حمایتی متنوعی در دست کار دارد که این تفاهم‌نامه هم از آن جمله است.

از سایر فعالیت‌های ابر آروان در این مسیر می‌توان به برگزاری رویداد-مسابقه‌ی ابربازی برای حمایت از تولید و عرضه‌ی ایده‌های نو در محصولات ابری و ایجاد فرصت آموزشی برابر در حوزه‌ی آی‌تی برای نوجوانان کم‌برخوردار اشاره کرد.

در کنار تفاهم‌نامه ارایه‌ی خدمات در طرح «ایران نوین»، ابر آروان با ۹ شتاب‌دهنده شامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، فضای کار اشتراکی باکس، پارادایس هاب، تریگ آپ، خانه نوآوری، دیموند، فینوا ، تیوان و امید تفاهم‌نامه‌ی همکاری دارد که براساس آن، استارت‌آپ‌های معرفی شده از این شتاب‌دهنده‌ها می‌توانند به‌مدت شش ماه از محصولات شبکه‌ی توزیع محتوا و امنیت ابری آروان به رایگان بهره‌مند می‌شوند.

این حمایت به استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا کمک می‌کند تا به‌جای دغدغه‌های زیرساختی و هزینه‌هایی که این بخش دارد، بر توسعه‌ی ایده و محصول‌شان متمرکز باشند.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ در “عرضه‌ی رایگان شش ماهه خدمات ابری به ۳۰۰ استارت‌آپ‌”

 • Avatar for نيما ترقي
  ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ در۴:۱۱ ب٫ظ

  با سلام
  میخواستم شرایط استفاده رو بپرسم در حال حاضر از داریم از پکیج اولیه و رایگان تو فار تست و راه اندازی اولیه استفاده میکنیم ولی نیاز به افزایش فضا داریم

  • Avatar for هستی شهریزفر
   ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ در۲:۰۰ ب٫ظ

   درود نیما
   شما می‌تونید از راه سامانه‌ی نوآفرین درخواست‌تون رو ثبت کنید. پس از دریافت تایید شما از این سامانه، روال فعال‌سازی بازه‌ی رایگان براتون انجام می‌شه. این طرح شامل دو محصول شبکه‌ی توزیع محتوا و امنیت ابری آروان هست و در سه ماهه اول به‌طور کامل رایگان و در سه ماهه دوم با پنجاه درصد تخفیف خواهد بود.